Obiekty publiczne

Dlaczego warto

korzysci-kabina-dla-palaczy-obiekty-publiczne

Jako osoba zarządzająca obiektami użyteczności publicznej w sposób bezpośredni możesz przyczynić się do zapewnienia maksymalnego komfortu osobom je odwiedzającym – zarówno palącym jak i niepalącym.

Zastosowanie rozwiązań Palarni.pl to 100% ochrona osób niepalących przed konsekwencjami biernego palenia. Jest to szczególnie istotne w miejscach, które powinny dawać przykład, jak zorganizować palarnie zgodnie z obowiązującą Ustawą.

Kabiny i pochłaniacze Palarnie.pl z unikalnym systemem filtracji i zastosowanymi najnowszymi technologiami, są optymalną odpowiedzią na zróżnicowane potrzeby interesantów Twojej instytucji.

Realizacje

Opinie

PL.2012+ jako operator Stadionu Narodowego stawia na jak najwyższy standard usług i nieustannie dąży do podnoszenia komfortu gości, czego wynikiem było m.in. podjęcie współpracy z firmą Palarnie.pl Sp. z o.o. (…) Dzięki nowoczesnym kabinom osoby palące nie muszą już wychodzić na zewnątrz stadionu czy szukać odpowiedniego miejsca, by zapalić papierosa.
Kabiny dla palących firmy Palarnie.pl Sp. z o.o. to urządzenia skuteczne i efektywne. Ich dużym atutem jest mobilność pozwalająca na zmianę lokalizacji w dowolnej chwili, co mieliśmy okazję praktykować. Co więcej, do ich podłączenia wystarczy zwykłe gniazdo zasilające, dzięki czemu mogliśmy je ustawić w praktycznie dowolnym miejscu. Firma Palarnie.pl Sp. z o.o. zapewnia również PL.2012+ profesjonalny serwis kabin. Serwisanci dbają, by korzystanie z kabin było całkowicie bezobsługowe, a w razie jakichkolwiek trudności są do pełnej dyspozycji.

Michał Fijałkowski

Stadion Narodowy w Warszawie / PL.2012+ Sp. z o.o.

Z firmą Palarnie.pl współpracujemy od lata 2009 roku. Obecnie korzystamy z 14 osobowej kabiny usytuowanej w poodprawowej części hali odlotów. Dzięki zastosowanemu rozwiązaniu pasażerowie palący mogą w komfortowych dla nich warunkach oczekiwać na odlot samolotu, a obsługa lotniska i osoby niepalące nie są narażone na nieprzyjemne zapachy oraz nie muszą się obawiać, że palenie będzie odbywać się w niedozwolonych miejscach zagrażających ich zdrowiu i bezpieczeństwu.

Dariusz Kuś

Port Lotniczy Wrocław SA.
Zobacz więcej opinii naszych Klientów

Masz pytania? Nasi doradcy czekają

Zadzwoń tel. 609 455 958, 22 567 34 44
lub napisz biuro@palarnie.pl

Zobacz nasze inne rozwiązania

kabiny-dla-palacych-palarnie-pl-nasze-rozwiazania

Kabiny dla palących

Jedyne na rynku kabiny posiadające oficjalne odznaczenie „Potwierdzona skuteczność” nadawane przez TÜV Rheinland Group.

Zobacz więcej »
popielnice-hermetyczne-palarnie-pl-najlepsze

Popielnice

Hermetyczne popielnice ze stali nierdzewnej. Eliminują nieprzyjemne zapachy i mają elegancki wygląd.

Zobacz więcej »
wiaty dla palących, palarnie.pl, palarnie

Wiaty dla palących

Optymalne rozwiązanie, jeśli nie ma możliwości zorganizowania nowoczesnej palarni wewnątrz budynku.

Zobacz więcej »
pochlaniacze-dymu-palarnie-pl-oczyszczacz-powietrza

Pochłaniacze dymu

Najskuteczniejsze na świecie pochłaniacze dymu według niezależnych badań instytutu BSRIA.

Zobacz więcej »

Potwierdzona jakość

pzh-palanie-kabiny-dla-palacych tuv-palanie-kabiny-dla-palacych jakosc-roku-zloto-nagroda-palanie-kabiny-dla-palacych_v2 CE-certyfikat-palanie-kabiny-dla-palacych_v2 iqnet-certyfikat-palanie-kabiny-dla-palacych najwyzsza-jakosc-zloto-nagroda-palanie-kabiny-dla-palacych Certyfikat BGIA
Do dołu Do góry