Palarnie cygar

Korzyści

  • Kompleksowa realizacja palarni cygar
  • Projekt wykonawczy wraz z instalacjami HVAC
  • Indywidualny system filtracji dymu tytoniowego
  • Prace budowlane od koncepcji po wyposażenie (tzw. fit-out)
  • Koncepcje aranżacji w formie wizualizacji 3D
  • Dla miłośników cygar w domach prywatnych, hotelach, firmach i ekskluzywnych restauracjach

Akcesoria dodatkowe

Indywidualny projekt

Prace budowlane

Filtracja

Popielnice hermetyczne

Meble i wyposażenie

ZAPROJEKTUJ Z NAMI PALARNIĘ CYGAR

Palarnia Cygar

Palarnia cygar (cigar room) to kompleksowo zaadaptowane pomieszczenie na potrzeby palenia cygar.

Proces projektowania:

Nasz doświadczony zespół projektantów i architektów rozumie wizje i aspiracje każdego klienta, aby stworzyć palarnię cygar, która będzie oddawać indywidualność. Tworzymy odpowiednio zaplanowaną przestrzeń, która łączy wyrafinowany design z funkcjonalnością.

Innowacyjny system filtracji:

Projektowane na wymiar rozwiązania systemu filtracji pozwolą na dyskretne i komfortowe dopasowanie instalacji kanałowych, lokalizacji samych urządzeń filtracyjnych oraz skoordynowanie z aranżacją wnętrza, ośiwetleniem, wyposażeniem. Zapewniamy dostawę i montaż specjalistycznych urządzeń do wentylacji i oczyszczania powietrza.

Wyposażenie z klasą:

Współpracujemy z najlepszymi dostawcami i producentami, aby dostarczyć Ci najwyższej jakości meble i akcesoria do Twojej palarni cygar. Od wytwornych kanap i foteli, po ekskluzywne stoliki i oświetlenie – każdy element wnętrza będzie dopasowany do Twoich preferencji.

Palarnia cygar to nie tylko pomieszczenie, to styl życia, to momenty spokoju i refleksji.

Informacje dodatkowe

Profesjonalne instalacje HVAC

Palarnia cygar składa się w indywidualnie projektowany system kanałów dystrybucji powietrza z/do jednostek filtracyjnych, każdorazowo skoordynowany z architekturą danego pomieszczenia i dopasowanym do jego gabarytów. Oferujemy pochłaniacze dymu papierosowego oraz specjalnie zaprojektowane jednostki filtracyjne, których jesteśmy producentem. W standardzie wyposażone są w czujkę ruchu regulującą pracę jednostek podczas użytkowania pomieszczenia. Systemy wyposażone są także w regulator wydajności, który steruje pracą urządzeń wentylacyjnych. Elementy nawiewne – nawiewniki szczelinowe oraz wywiewne są dostosowane do specyfikacji obsługiwanego pomieszczenia, aby zapewnić optymalny rozpływ przefiltrowanego powietrza oraz efektywny zasys powietrza zawierającego dym tytoniowy – elementy te dobierane są w koordynacji z architektem wnętrz oraz wymogami użytkownika.

Projektujemy indywidulany system wentylacji i filtracji powietrza. Nasze jednostki filtracyjne wyposażone są w specjalnie dobrane prefiltry, filtry wysoko skuteczne, absolutne oraz węglowe z wysokogatunkowym węglem aktywowanym.

Znaczna część przykrego zapachu w palarniach pochodzi z niedopałków pozostawianych w tradycyjnych popielnicach. Proponujemy wyposażenie palarni w popielnice, które są ognioodporne i bezwonne.

Stylowo zaprojektowane i funkcjonalne popielnice wykonane są z niezwykle trwałej grubościennej stali nierdzewnej.

Skontaktuj się z działem handlowym

Informujemy, że realizujemy projekt: Opracowanie i wdrożenie do oferty Palarnie.pl Sp. z o.o. Sp. k. nowego projektu wzorniczego – kabiny dla palących osób z niepełnosprawnościami w ramach Poddziałania 2.3.5 Design dla przedsiębiorców Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.
Skip to content