O nas

Palarnie.pl to kompleksowy zespół zaangażowanych specjalistów, łączących życie
zawodowe z pasją. Jesteśmy wyłącznym dystrybutorem urządzeń firmy Euromate – światowego eksperta w dziedzinie
filtrowania powietrza posiadającego długoletnie doświadczenie.

Skontaktuj się z doradcą
subpage-header

Certyfikaty i nagrody

pzh-palanie-kabiny-dla-palacych PZH

Narodowy Instytutu Zdrowia Publicznego – Państwowy Zakład Higieny przyznał atest higieniczny kabinom dla palących. Według niego nasze palarnie spełniają odpowiednie wymagania higieniczne, przy spełnieniu następujących warunków:

  • Zastosowanie urządzeń musi być zgodne z przepisami dotyczącymi obiektu, w którym są one montowane.
  • Filtry powietrza należy czyścić i wymieniać zgodnie z instrukcją producenta, a montaż i eksploatacja powinna się odbywać zgodnie z zaleceniami producenta.
atest-PZH-Kabiny-2013
tuv-palanie-kabiny-dla-palacych Certyfikat TÜV

Certyfikat TÜV potwierdza jakość i bezpieczeństwo oferowanych przez nas kabin dla palących. Oznacza to, że masze kabiny minimalizują wpływ zanieczyszczeń pochodzących z papierosów i zasługują na oficjalne oznaczenie „Wirksamkeit geprüft” (potwierdzona skuteczność), przyznawane przez TÜV Rheinland Group . Przyznaje się je m. in. , gdy redukcja zanieczyszczeń w powietrzu wewnątrz budynku przekroczy 30%.

certyfikat-tuv-kabiny-palarnie
najwyzsza-jakosc-zloto-nagroda-palanie-kabiny-dla-palacych Najwyższa Jakość Roku 2012 – serwis

Kapituła Konkursu Najwyższa Jakość Quality International 2012 przyznała firmie Palarnie.pl Sp. z o.o. tytuł Laureata oraz godło w kategorii QI  SERVICES – Usługi Najwyższej Jakości.

Nagroda Quality-Service-2012
jakosc-roku-zloto-nagroda-palanie-kabiny-dla-palacych_v2 Jakość Roku 2012

Kapituła konkursu przyznała Palarnie.pl Sp. z o.o. tytuł Jakość Roku 2012 w kategorii Innowacja, za kabiny dla osób palących.

Dyplom-JR2012

Klienci o nas

referencje-palarnie-stadion-narodowy

Stadion Narodowy w Warszawie / PL.2012+ Sp. z o.o.

PL.2012+ jako operator Stadionu Narodowego stawia na jak najwyższy standard usług i nieustannie dąży do podnoszenia komfortu gości, czego wynikiem było m.in. podjęcie współpracy z firmą Palarnie.pl Sp. z o.o. (…) Dzięki nowoczesnym kabinom osoby palące nie muszą już wychodzić na zewnątrz stadionu czy szukać odpowiedniego miejsca, by zapalić papierosa.
Kabiny dla palących firmy Palarnie.pl Sp. z o.o. to urządzenia skuteczne i efektywne. Ich dużym atutem jest mobilność pozwalająca na zmianę lokalizacji w dowolnej chwili, co mieliśmy okazję praktykować. Co więcej, do ich podłączenia wystarczy zwykłe gniazdo zasilające, dzięki czemu mogliśmy je ustawić w praktycznie dowolnym miejscu. Firma Palarnie.pl Sp. z o.o. zapewnia również PL.2012+ profesjonalny serwis kabin. Serwisanci dbają, by korzystanie z kabin było całkowicie bezobsługowe, a w razie jakichkolwiek trudności są do pełnej dyspozycji.

Michał Fijałkowski

referencje-palarnie-stadion-wroclaw

Stadion Wrocław / Wrocław 2012 Sp. z o.o.

Z myślą o gościach Strefy Super VIP oraz klientach Centrum Konferencyjno-Eventowego zainstalowaliśmy kabinę dla osób palących firmy Palarnie.pl. Pomysł ten został przyjęty z dużym entuzjazmem, co jest widoczne podczas organizowanych wydarzeń.
Zainstalowana kabina spełnia standardy estetyczne i oczekiwania klientów Stadionu oraz wymogi przepisów ograniczających palenie, a kompleksowa usługa serwisowa utrzymywana jest na wysokim poziomie.
Ze względu na owocną współpracę, polecamy kabiny i usługi firmy Palarnie.pl Sp. z o.o.

Robert Pietryszyn

Międzynarodowe-Centrum-Kultury

Lisner Sp. z o.o.

Mając na uwadze dotychczasową współpracę z firmą Palarnie.pl, możemy ją polecić jako solidną, doświadczoną firmę w zakresie tworzenia ekologicznych palarni i rekomendujemy ich kabiny jako idealne rozwiązania dla firm chcących zapewnić komfort pracownikom niepalącym.

Andrzej Bartczak

referencje-palarnie-pwpw

PWPW SA.

Spółka Palarnie.pl została wybrana spośród kilku firm specjalizujących się w tej dziedzinie na rynku, ponieważ zaproponowała dogodne warunki finansowe, dobrej jakości urządzenia oraz profesjonalny serwis. Możemy z pełną odpowiedzialnością rekomendować firmę jako godną zaufania i polecenia.

Ewa Niemyska

referencje-palarnie-pging_ciech

PGNiG SA

Firma Palarnie.pl dostarczyła i zamontowała w części gabinetów Kadry Zarządzającej PGNiG SA pochłaniacze typu VisionAir oraz 2 kabiny, usytuowane w holach głównych budynków biurowych, które zapewniają komfort pracy wszystkim pracownikom. Montaż urządzeń został wykonany w sposób rzetelny i fachowy, a kompleksowa obsługa serwisowa wszystkich urządzeń świadczona jest do chwili obecnej.
W naszej opinii Firma Palarnie.pl Sp. z o.o. jest nienagannym i obowiązkowym Wykonawcą, godnym polecenia innym Inwestorom.

Piotr Ciechanowski

referencje-palarnie-bre-bank

mBank / BRE Bank

Na uwagę zasługuje kompleksowe podejście firmy do tworzenia stref dla palących co pozwoliło nam na wybór jednego dostawcy pomimo konieczności wprowadzenia różnych rozwiązań. Cenimy sobie profesjonalizm i zaangażowanie zarówno pracowników działu handlowego jak i serwisu, którzy doskonale wywiązują się ze swoich obowiązków. Urządzenia oferowane przez firmę Palarnie.pl działają bez zarzutu i z pełną odpowiedzialnością możemy polecić w/w firmę jako solidnego i wiarygodnego dostawcę urządzeń dla palących.

Piotr Siewior

referencje-palarnie-warszawa-dzielnica-srodmiescie

Urząd Dzielnicy Śródmieście miasta stołecznego Warszawy

Na podstawie naszych doświadczeń firmę Palarnie.pl rekomendujemy wszystkim tym, którzy cenią sobie nowoczesne, praktyczne i proste rozwiązania. Dotychczasowa współpraca pozwala polecić tę firmę jako rzetelnego partnera biznesowego.

Marcin Rzońca

 

referencje-palarnie-itm

ITM Poland Sp. z o.o.

W lutym 2010 r. zdecydowaliśmy się rozwiązać problem palenia w naszej firmie. Po przetestowaniu kabin dostępnych na rynku zdecydowaliśmy się na kabiny firmy Palarnie.pl, które okazały się doskonałym rozwiązaniem kwestii palenia.
Dzięki niezależności kabin od systemu wentylacji i prostocie instalacji nie musieliśmy ponosić dodatkowych kosztów związanych z doprowadzeniem dodatkowej wentylacji, a profesjonalny i szybki serwis przeprowadzany przez firmę Palarnie.pl zapewnia skuteczne i efektywne działanie urządzeń.

 

Marcin Ciechociński

referencje-palarnie-stenaline

Stena Line Polska Sp. z o.o.

W imieniu Stena Line Polska Sp. z o.o., rekomenduję firmę Palarnie.pl, jako profesjonalnego i solidnego partnera. Kabina Compact, która została zainstalowana w naszej firmie działa bez zarzutu. Dym tytoniowy nie przedostaje się do innych pomieszczeń. Zaletą jest cicha praca kabiny i oszczędność energii. Serwis jest elastyczny, dopasowując terminy przeglądów do naszych potrzeb. Od momentu otrzymania oferty do dziś, współpraca z firmą Palarnie.pl układa się bardzo dobrze.

Marek Kiersnowski

referencje-palarnie-fundacja-sw-patryka

Fundacja św. Patryka

Wychodząc naprzeciw naszym gościom, zarówno palącym, jak i niepalącym, oraz dostosowując się do wymogów BHP i obowiązujących regulacji prawnych nawiązaliśmy współpracę z firmą Palarnie.pl. Dzięki zorganizowanej strefie dla osób palących nie mamy już problemu z grupami osób zbierającymi się przed wejściem do hotelu w celu wypalenia papierosa.
Palarnie.pl wybrane zostały sposród firm specjalizujących się w dostarczaniu i serwisie kabin dla osób palących ze względu na wysokiej jakości sprzęt, profesjonalną obsługę oraz bardzo indywidualne podejście do klienta.

Seamus Pentony

referencje-palarnie-jazz-bistro

Jazz Bistro (CH Land)

Z przyjemnością rekomendujemy firmę Palarnie.pl jako solidnego i doświadczonego partnera w zakresie tworzenia profesjonalnych stref dla osób palących.
W wyniku znowelizowanej ustawy antynikotynowej, listopadzie 2010 roku musieliśmy wprowadzić zakaz palenia na terenie naszego lokalu. Konsekwencją była utrata części klientów oraz wynikający z tego znaczny spadek obrotów. Rozwiązaniem okazały się pochłaniacze dymu tytoniowego, zainstalowane przez Palarnie.pl na terenie naszego lokalu.
Dotychczasową współpracę z firmą Palarnie.pl oceniamy bardzo wysoko, polecając wszystkim korzystanie z jej usług.

Jacek Nikiel

referencje-palarnie-lotnisko-wroclaw

Port Lotniczy Wrocław SA.

Z firmą Palarnie.pl współpracujemy od lata 2009 roku. Obecnie korzystamy z 14 osobowej kabiny usytuowanej w poodprawowej części hali odlotów. Dzięki zastosowanemu rozwiązaniu pasażerowie palący mogą w komfortowych dla nich warunkach oczekiwać na odlot samolotu, a obsługa lotniska i osoby niepalące nie są narażone na nieprzyjemne zapachy oraz nie muszą się obawiać, że palenie będzie odbywać się w niedozwolonych miejscach zagrażających ich zdrowiu i bezpieczeństwu.

Dariusz Kuś

referencje-palarnie-pging_szkup

PGNiG we Wrocławiu

Zainstalowana palarnia jest cicha, nowoczesna i bezobsługowa. Serwis zapewnia kompleksową obsługę, przeprowadzany jest zgodnie z ustalonym harmonogramem i w dogodnym dla nas terminie.

Kabina dla osób palących okazała sie najlepszym rozwiązaniem. Wyjścia pracowników na papierosa przed budynek oraz palenie w niedozwolonych miejscach zostały calkowicie wyeliminowane. Odbiło sie to pozytywnie na wizerunku firmy oraz zapewniło całkowitą ochronę niepalących i ograniczając do minimum liczbę zwolnień lekarskich wśród palaczy.

Polecamy Palarnie.pl jako solidną, doświadczoną firmę w zakresie tworzenia ekologicznych palarni i rekomendujemy kabiny dla palących jako idealne rozwiązania do biura.

Włodzimierz Szkup

referencje-palarnie-akademia-teatralna

Akademia Teatralna w Warszawie

Urządzenia doskonale spełniają swoje zadanie, skutecznie filtrują powietrze eliminując praktycznie całkowicie zapach dymu papierosowego. Są ciche, estetyczne i łatwe w obsłudze. Dzięki wykorzystaniu w pochłaniaczach technologii najnowszej generacji osoby niepalące nie są narażane na bierne palenie. Dodatkowo firma dysponuje profesjonalnym i szybkim serwisem konserwacyjno – naprawczym, co gwarantuje skuteczne i ciągłe działanie sprzętu.

prof. Andrzej Strzelecki

referencje-palarnie-kancelaria-prezydenta

Kancelaria Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej

Długo zastanawialiśmy się nad tym, czy warto zainwestować w nowoczesne palarnie. Nie palę papierosów i ogromnie cenię sobie możliwość współpracy z Palarnie.pl. Szczególnie cieszy mnie świadomość, że w powietrzu zupełnie nie ma dymu, a wszystkie szkodliwe substancje przechwycone w urządzeniach nie dostają się do środowiska – są od nas zabierane i utylizowane.
Z przyjemnością informuję, że z firmy Palarnie.pl korzystamy od sierpnia 2008 r. i jesteśmy bardzo zadowoleni.

Agnieszka Koryś-Matusiak

referencje-palarnie-rdlp

Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Gdańsku

Firma Palarnie.pl przeprowadziła kompleksową instalację systemu oddymiającego w naszej siedzibie w Gdańsku, a obecnie zajmuje się jej obsługą serwisową. Dotychczasową wspólpracę z Firmą Palarnie.pl oceniamy pozytywnie. Warto zwrócić uwagę na łatwość nawiązywania kontaktu oraz szybkość reakcji pracowników Firmy. Dotychczasowe nasze kontakty pozwalają przypuszczać, że Firma spełni oczekiwania kontrahentów w podobnym zakresie.

Mamy nadzieję, że nasza współpraca będzie nadal owocowała sympatycznym i miłym kontaktem oraz utrzymaniem jakości świadczonych usług.

Jerzy Fijas

referencje-palarnie-sad-najwyzszy

Sąd Najwyższy

Sąd Najwyższy administrujący Kompleksem Urbanistycznym Wymiaru Sprawiedliwości przy PI. Krasińskich 2/4/6 w Warszawie informuje, że firma „Palarnie.pl” Sp. z o. o. jest dostawcą kabiny Plaza przeznaczonej dla palących oraz wykonuje serwis techniczny tej kabiny, polegający między innymi na wymianie filtrów i czyszczeniu popielnic.
Stwierdzamy, że współpraca z firmą „Palarnie.pl” Sp. z o. o. zasługuje na pozytywną ocenę, ponieważ kabina spełnia pokładane w niej oczekiwania a szybkość reakcji, sprawność działania i należyta staranność serwisu pozwala ocenić firmę jako solidnego partnera.

Antoni Cyran

referencje-palarnie-PKP-PLK

PKP Polskie Linie Kolejowe SA.

Zakupione kabiny sprostały naszym oczekiwaniom. Spełniają one należycie swoją funkcję a oprócz tego ładnie się prezentują. Kabiny dla palących to optymalne rozwiązanie, które umożliwia palenie w sposób, który nie naraża niepalących na wdychanie dymu tytoniowego a także umożliwia palenie bez konieczności wychodzenia na zewnątrz budynku. Usługa serwisowa realizowana jest należycie, tzn. zgodnie z warunkami umowy oraz w uzgodnionych terminach.
Ze współpracy z Firmą Palarnie.pl Sp. z o.o. jesteśmy bardzo zadowoleni i bez obaw polecamy jej produkty innym firmom zainteresowanym stworzeniem wydzielonych miejsc dla palących.

Andrzej Błaszkowski

referencje-palarnie-BT

British American Tobacco Polska Trading Sp. z o.o.

Obsługa zapewniona nam przez firmę Palarnie.pl przebiega na bardzo wysokim poziomie zarówno od strony kontaktu z centralą jak i również z serwisantami. Wysoko wykwalifikowany personel zapewnia sprawną obsługę przebiegającą w przyjaznej atmosferze.
Opierając się na dotychczasowych doświadczeniach zdobytych przy współpracy z firmą Palarnie.pl możemy z pełną świadomością polecić ją, jako firmę świadczącą usługi w zakresie dostarczania i serwisu urządzeń filtrujących w pomieszczeniach przeznaczonych do palenia.

Agnieszka Kryszczyńska-Krauze

referencje-palarnie-urzad-gminy-tarnowo-podgorne

Urząd Gminy Tarnowo Podgórne

Kabina dla palących firmy Palarnie.pl zamontowana w Urzędzie Gminy Tarnowo Podgórne w styczniu 2010 r. okazała się doskonałym rozwiązaniem problemu palenia wśród pracowników Urzędu. Pozwoliła na zorganizowanie palarni zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP. Dzięki wykorzystaniu w kabinie nowoczesnej technologii osoby niepalące nie są narażane na bierne palenie, a profesjonalny i szybki serwis gwarantuje jej skuteczne działanie.
Na podstawie naszych doświadczeń firmę Palarnie.pl rekomendujemy wszystkim tym, którzy cenią sobie nowoczesne, praktyczne i proste rozwiązania. Dotychczasowa współpraca pozwala polecić tę firmę jak rzetelnego partnera biznesowego.

Tadeusz Czajka

referencje-palarnie-miedzynarodowe-centrum-kultury

Międzynarodowe Centrum Kultury w Krakowie

Jakość i efektywność działania kabiny firmy Palarnie.pl nie była dla nas zaskoczeniem ponieważ przedstawiciel firmy zapoznał nas wcześniej z parametrami i wydajnością tego urządzenia, a także umożliwił praktyczne zapoznanie się z jego funkcjonowaniem, co znalazło pełne potwierdzenie po zainstalowaniu kabiny w MCK. Niewątpliwie Firma jest ekspertem w zakresie ochrony niepalących. Sprawnie działające urządzenie, a w szczególności kompleksowa obsługa serwisowa spowodowały, że w przyszłości nie wykluczamy możliwości rozwinięcia współpracy i zakupu w miarę potrzeb kolejnego urządzenia. Z pełnym przekonaniem możemy polecić kabiny i usługi firmy Palarnie.pl.

Ryszard Błachut

referencje-palarnie-philip-morris

Philip Morris

Pochłaniacze dymu firmy Palarnie.pl okazały się doskonałym rozwiązaniem w naszych palarniach.
Dzięki niezależności pochłaniaczy od systemu wentylacji i prostocie instalacji nie musieliśmy ponosić dodatkowych kosztów związanych z doprowadzeniem dodatkowej wentylacji, a profesjonalny i szybki serwis przeprowadzany przez firmę Palarnie.pl zapewnia skuteczne i efektywne działanie urządzeń.

Hubert Zawadzki

referencje-palarnie-dps-pabianice

Dom Pomocy Społecznej w Pabianicach

Dom Pomocy Społecznej w Pabianicach od 5 lat eksploatuje pochłaniacze dymu VA 1 produkcji Palarnie.pl Sp. z o.o. Do dziś działają zgodnie z przeznaczeniem, a konserwacja ich zawsze przebiega w sposób bezproblemowy, w terminie i z dużą skutecznością. Polecam tą firmę i jej wyroby.

Ryszard Juśkiewicz

referencje-palarnie-BMG

BMG Entertainment Sp. z o.o. (Hulakula)

Zainstalowanie kabiny nie wymagało żadnych remontów, a jedyną rzeczą, którą musieliśmy zapewnić było zasilenie 230V. Kabina doskonale spełnia swoją rolę. Nasi palący goście nie muszą wychodzić na zewnątrz, a niepalący oraz pracownicy nie są już narażeni na bierne palenie. Kabina dla palących jest pod stałą kontrolą serwisową, która dba o to aby każdego dnia działała ona sprawnie i efektywnie, a na każde nasze zgłoszenie reaguje szybko zapewniając fachową obsługę.

Piotr Jaźwiński

referencje-palarnie-hirschvogel

Hirschvogel Components Poland Sp. z o.o.

Kiedy pod koniec 2012 roku zapadła decyzja o organizacji palarni na hali produkcyjnej, nasz wybór padł na kabiny dla palących firmy Palarnie.pl Sp. z o.o. Urządzenie zostało zamontowane w naszym zakładzie w styczniu 2013 roku.
Umiejscowienie kabiny bezpośrednio na hali produkcyjnej skróciło czas jaki pracownicy tracili na palenie oraz wyeliminowało zachorowania wywołane paleniem na zewnątrz.
Po prawie roku użytkowania możemy powiedzieć, że decyzja o zainstalowaniu kabiny dla palących była słuszna, a my śmiało możemy polecić kabiny i usługi firmy Palarnie.pl Sp. z o.o.

Agata Klapec

referencje-palarnie-grupa-topex

Grupa Topex Sp. z o.o. Sp.k.

Do tej pory w naszej firmie palenie odbywało się w stacjonarnej palarni papierosów umiejscowionej w części socjalnej, jednak po pewnym czasie doszliśmy do wniosku, że nasi pracownicy zbyt wiele czasu tracą na dojście do tej palarnie i samo palenie. Postanowiliśmy to zmienić i aby zrealizować ten cel, zdecydowaliśmy się na zakup dwóch kabin typu Mezzo firmy Palarnie.pl.

Okazało się, że urządzenia te spełniają wszelkie wymogi prawne, a ich usytuowanie blisko stanowisk pracy znacznie skraca czas palenia. Dzięki wykorzystaniu w nich nowoczesnej technologii osoby niepalące nie są też narażane na bierne palenie. Niezależność kabin od systemu wentylacji i prostota instalacji sprawiła, iż nie musieliśmy ponosić żadnych dodatkowych kosztów związanych z ich montażem. Co więcej, profesjonalny i szybki serwis przeprowadzany przez firmę Palarnie.pl zapewnia ich skuteczne działanie.

Mariusz Matysiak

Skontaktuj się z doradcą

Odpowiedzialność

Jak pokazują statystyki, blisko 30% dorosłych ludzi w Polsce pali papierosy. Oznacza to, że 3 na 10 pracowników kilka razy dziennie wychodzi zapalić. Jak wyszło z naszych badań, tylko 25% czasu spędzanego na papierosie zajmuje dojście i powrót z miejsca palenia – często znajdującego się poza budynkiem. Dodatkowo, drastyczna zmiana temperatur sprzyja przeziębieniom i długotrwałym chorobom. Nie zapominajmy również o ochronie niepalących.

Nowoczesne, skuteczne a zarazem bezobsługowe rozwiązania, jakie oferujemy, w sposób bezpośredni przekładają się na wzrost efektywności pracowników, spadek absencji w pracy oraz ochronę osób niepalących. To rozwiązania klasy Premium, które wyróżniają się najlepszym systemem filtrów na rynku oraz najwyższa niezawodnością. Będąc pewnym jakości naszych produktów, proponujemy naszym Klientom najdłuższą na rynku gwarancję oraz unikatowa formułę serwisową No – limit, dzięki czemu nasi Klienci mają zapewnioną pełną przejrzystość kosztów.

Misja i wizja

misja-palarnie

Wśród wielu firm na rynku są przedsiębiorstwa wyjątkowe, które oprócz oferowania licznych korzyści swoim Klientom, podejmują misję wnoszenia do świata pozytywnych akcentów, co sprawia,że staje się on lepszym miejscem.

Dołącz do nich, tworząc z naszą pomocą ekologiczne strefy dla osób palących.

Nasza misja
Dostarczamy firmom kompleksowe i ekologiczne rozwiązania dla osób palących i ich otoczenia, oparte na najlepszych i najnowocześniejszych na świecie systemach filtrów. Nasi klienci otrzymują unikalną na rynku gwarancję i program przeglądów. Klientów zawsze traktujemy jako kluczowych Partnerów biznesowych, zapewniając im najlepszą jakość obsługi klienta na każdym etapie współpracy. Podstawą naszej firmy są jej pracownicy – zależy nam na ich komforcie pracy i satysfakcji. Jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie – dbamy o środowisko naturalne.

Masz pytania? Nasi doradcy czekają

Zadzwoń tel. 609 455 958, 22 567 34 44
lub napisz biuro@palarnie.pl

Zobacz nasze inne rozwiązania

kabiny-dla-palacych-palarnie-pl-nasze-rozwiazania

Kabiny dla palących

Jedyne na rynku kabiny posiadające oficjalne odznaczenie „Potwierdzona skuteczność” nadawane przez TÜV Rheinland Group.

Zobacz więcej »
popielnice-hermetyczne-palarnie-pl-najlepsze

Popielnice

Hermetyczne popielnice ze stali nierdzewnej. Eliminują nieprzyjemne zapachy i mają elegancki wygląd.

Zobacz więcej »
wiaty dla palących, palarnie.pl, palarnie

Wiaty dla palących

Optymalne rozwiązanie, jeśli nie ma możliwości zorganizowania nowoczesnej palarni wewnątrz budynku.

Zobacz więcej »
pochlaniacze-dymu-palarnie-pl-oczyszczacz-powietrza

Pochłaniacze dymu

Najskuteczniejsze na świecie pochłaniacze dymu według niezależnych badań instytutu BSRIA.

Zobacz więcej »

Potwierdzona jakość

pzh-palanie-kabiny-dla-palacych tuv-palanie-kabiny-dla-palacych jakosc-roku-zloto-nagroda-palanie-kabiny-dla-palacych_v2 CE-certyfikat-palanie-kabiny-dla-palacych_v2 iqnet-certyfikat-palanie-kabiny-dla-palacych najwyzsza-jakosc-zloto-nagroda-palanie-kabiny-dla-palacych Certyfikat BGIA
Do dołu Do góry