O nas

O nas

Firmę Palarnie.pl tworzą specjaliści, którzy łączą życie zawodowe z pasją.
Od blisko 20 lat jesteśmy liderami na rynku kompleksowych i przyjaznych dla środowiska rozwiązań dla osób palących i ich otoczenia takich jak: kabiny dla palących, e-kabiny, palarnie cygar, pochłaniacze dymu papierosowego i wiaty.

Jako jedyni w Polsce jesteśmy wyłącznym dystrybutorem holenderskiej firmy Euromate, która od ponad 45 lat szczyci się mianem światowego eksperta w dziedzinie oczyszczania powietrza z dymu papierosowego.

Naszą misją jest dostarczanie przedsiębiorstwom – ceniącym sobie zdrowe otoczenie oraz chcącym uczynić świat lepszym – możliwość stworzenia ekologicznych miejsc dla osób palących. Proponujemy kompleksowe rozwiązania oparte na najlepszych i najnowocześniejszych na świecie systemach filtrów. Nasi klienci otrzymują unikalną na rynku gwarancję i program przeglądów. Zawsze traktujemy ich jak kluczowych partnerów biznesowych, zapewniając najlepszą jakość obsługi na każdym etapie współpracy.

Ekologia i dbanie o środowisko naturalne to podstawa działalności naszej firmy. Jako jedyni w Polsce poddajemy utylizacji niedopałki oraz substancje smoliste uzyskane z elementów eksploatacyjnych urządzeń filtrujących dym tytoniowy. Rocznie utylizujemy około 10 ton niedopałków!
Jesteśmy firmą odpowiedzialną społecznie – dbamy o środowisko naturalne. Współpracując z nami, Ty również w sposób bezpośredni dbasz o środowisko.

Stworzenie profesjonalnej, ekologicznej palarni nie musi wiązać się z dużymi kosztami.
Oferujemy dogodny system nabycia naszych produktów oraz wsparcie i fachowe doradztwo przy wyborze.

- Zakup – prosta procedura i minimum formalności;
- Leasing – oferujemy pomoc w załatwieniu wszelkich formalności;
- Wynajem – możliwość wynajmu krótkoterminowego oraz długoterminowego.

Co nas wyróżnia

Doświadczenie lidera

Jesteśmy liderami na rynku palarni od blisko 20 lat. Oferujemy skuteczne i nowoczesne:
kabiny dla palących
e-kabiny dla użytkowników podgrzewaczy i e-papierosów
palarnie cygar
wiaty wraz z wyposażeniem
pochłaniacze.dymu tytoniowego

Dożywotnia gwarancja

Nasze urządzenia są wykonane z trwałych i bezpiecznych materiałów. Wybierając nasze kabiny i pochłaniacze wraz z naszym serwisem, otrzymujesz najdłuższą, bo dożywotnią, gwarancję.

Unikalny system filtracji

Indywidualnie dostosowany do Twoich potrzeb, jedyny na rynku 9-stopniowy system filtracji sprawia, że nasze urządzenia stanowią najskuteczniejszą ochronę zdrowia osób niepalących, eliminując 99,997% szkodliwych substancji. Poza pochłanianiem dymu papierosowego nasze kabiny efektywnie wpływają na poprawę jakości powietrza w swoim otoczeniu.

Najlepszy Serwis

Przyjmujemy zasadę, że najwyższa jakość naszych produktów zawsze musi iść w parze z jakością i profesjonalizmem naszego serwisu. Potwierdzeniem jakości świadczonych usług są opinie naszych klientów a także otrzymany przez Palarnie.pl w 2011 i 2012 roku znak QI Services w kategorii „Usługi Najwyższej Jakości”.

Proekologiczne standardy

Kupując urządzenia Palarnie.pl masz pewność, że troszczysz się o środowisko naturalne, ponieważ zapewniamy bezpieczną utylizację odpadów (filtrów i niedopałków).

Referencje

Zaufało nam kilkuset klientów. Są wśród nich największe i najbardziej znane firmy: Philip Morris International, Volkswagen, PGNiG, Lotnisko Chopina w Warszawie, Orlen, FIAT, wielu innych. Jesteśmy wiarygodni. Jesteśmy związani z klientami na wiele lat – nie znikniemy z rynku.

Certyfikaty

Referencje

Nasi klienci

Skontaktuj się z naszym doradcą

Zapisz się do naszego NEWSLETTERA

Informujemy, że realizujemy projekt: Opracowanie i wdrożenie do oferty Palarnie.pl Sp. z o.o. Sp. k. nowego projektu wzorniczego – kabiny dla palących osób z niepełnosprawnościami w ramach Poddziałania 2.3.5
Design dla przedsiębiorców Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020, współfinansowany przez Unię Europejską z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego.

<p>Producent i dystrybutor kabin dla palących,</p>

<p>e-kabin, palarni cygar, pochłaniaczy dymu papierosowego i wiat.</p>

<p>Lider rynku palarni z 20-letnim doświadczeniem.</p>

Producent i dystrybutor kabin dla palących,

e-kabin, palarni cygar, pochłaniaczy dymu papierosowego i wiat.

Lider rynku palarni z 20-letnim doświadczeniem.

Szybki kontakt

Palarnie.pl Sp. z o.o. Sp.k.

ul. Wita Stwosza 3

02-661 Warszawa

NIP: 5213303997

tel.+48 225 673 444

e-mail: biuro@palarnie.pl
 

© 2024 Palarnie.pl | Wszelkie prawa zastrzeżone
Projekt i wykonanie - Freeline.
Ta strona korzysta z plików cookie. Używając tej strony wyrażasz zgodę na używanie plików cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami Twojej przeglądarki. Możesz dowiedzieć się więcej w jakim celu są używane oraz o zmianie ustawień przeglądarki. Kliknij tutaj»