Branża przemysłowa

Dlaczego warto

korzysci-kabina-dla-palaczy-fabryka

Jako manager lub kierownik odpowiadasz za bezpieczeństwo i odpowiednie warunki pracy swoich pracowników. Niezależnie czy pracujecie w hali produkcyjnej, magazynie, sortowni czy innego typu obiekcie przemysłowym są to miejsca szczególnie narażone na ryzyko zaprószenia ognia.

W Twoim zespole – jak mówią statystyki – na każde 10 osób znajdują się 3 osoby palące.  Na pewno dużym utrudnieniem dla Ciebie są przerwy w produkcji, spowodowane wyjściem pracowników na papierosa. Wychodzi jedna osoba, a przekłada się to na pracę kilku innych. Czy wiesz, że palenie zajmuje tylko 25% czasu jaki pracownik spędza “na papierosie”? Reszta to dojście do i z miejsca, w którym można palić.

Kabiny Palarnie.pl to urządzenia zapewniające jednocześnie pełne bezpieczeństwo przeciwpożarowe oraz realne zmniejszenie przestoi produkcyjnych.

Realizacje

Opinie

Mając na uwadze dotychczasową współpracę z firmą Palarnie.pl, możemy ją polecić jako solidną, doświadczoną firmę w zakresie tworzenia ekologicznych palarni i rekomendujemy ich kabiny jako idealne rozwiązania dla firm chcących zapewnić komfort pracownikom niepalącym.

Andrzej Bartczak

Lisner Sp. z o.o.

Do tej pory w naszej firmie palenie odbywało się w stacjonarnej palarni papierosów umiejscowionej w części socjalnej, jednak po pewnym czasie doszliśmy do wniosku, że nasi pracownicy zbyt wiele czasu tracą na dojście do tej palarnie i samo palenie. Postanowiliśmy to zmienić i aby zrealizować ten cel, zdecydowaliśmy się na zakup dwóch kabin typu Mezzo firmy Palarnie.pl.

Okazało się, że urządzenia te spełniają wszelkie wymogi prawne, a ich usytuowanie blisko stanowisk pracy znacznie skraca czas palenia. Dzięki wykorzystaniu w nich nowoczesnej technologii osoby niepalące nie są też narażane na bierne palenie. Niezależność kabin od systemu wentylacji i prostota instalacji sprawiła, iż nie musieliśmy ponosić żadnych dodatkowych kosztów związanych z ich montażem. Co więcej, profesjonalny i szybki serwis przeprowadzany przez firmę Palarnie.pl zapewnia ich skuteczne działanie.

Mariusz Matysiak

Grupa Topex Sp. z o.o. Sp.k.
Zobacz więcej opinii naszych Klientów

Masz pytania? Nasi doradcy czekają

Zadzwoń tel. 609 455 958, 22 567 34 44
lub napisz biuro@palarnie.pl

Zobacz nasze inne rozwiązania

kabiny-dla-palacych-palarnie-pl-nasze-rozwiazania

Kabiny dla palących

Jedyne na rynku kabiny posiadające oficjalne odznaczenie „Potwierdzona skuteczność” nadawane przez TÜV Rheinland Group.

Zobacz więcej »
popielnice-hermetyczne-palarnie-pl-najlepsze

Popielnice

Hermetyczne popielnice ze stali nierdzewnej. Eliminują nieprzyjemne zapachy i mają elegancki wygląd.

Zobacz więcej »
wiaty dla palących, palarnie.pl, palarnie

Wiaty dla palących

Optymalne rozwiązanie, jeśli nie ma możliwości zorganizowania nowoczesnej palarni wewnątrz budynku.

Zobacz więcej »
pochlaniacze-dymu-palarnie-pl-oczyszczacz-powietrza

Pochłaniacze dymu

Najskuteczniejsze na świecie pochłaniacze dymu według niezależnych badań instytutu BSRIA.

Zobacz więcej »

Potwierdzona jakość

pzh-palanie-kabiny-dla-palacych tuv-palanie-kabiny-dla-palacych jakosc-roku-zloto-nagroda-palanie-kabiny-dla-palacych_v2 CE-certyfikat-palanie-kabiny-dla-palacych_v2 iqnet-certyfikat-palanie-kabiny-dla-palacych najwyzsza-jakosc-zloto-nagroda-palanie-kabiny-dla-palacych Certyfikat BGIA
Do dołu Do góry