HoReCa

Dlaczego warto

korzysci-kabina-dla-palaczy-horeca

Jesteś właścicielem lub managerem klubu, restauracji, dyskoteki, pubu lub hotelu? Zagwarantuj swoim gościom – zarówno tym palącym jak i niepalącym – maksymalnie komfortowe spędzenie czasu w Twoim lokalu.

Przebywanie osób niepalących w bliskim towarzystwie palących może w znaczący sposób obniżać ich komfort i negatywnie wpływać na odbiór miejsca, w którym się znajdują. Unikalny 5-cio stopniowy system filtrów w naszych kabinach chroni w 100% przed skutkami biernego palenia.

Stoliki, bar czy parkiet mogą znajdować się w bezpośrednim sąsiedztwie kabiny – dodatkowe drzwi w jednoznaczny sposób wytyczają strefę palenia, a użyta w urządzeniach Palarnie.pl technologia push-pull sprawia, że zapach papierosów w najmniejszym stopniu nie wydostaje się na zewnątrz i nie zostaje na ubraniach palących.

 

Realizacje

Opinie

W imieniu Stena Line Polska Sp. z o.o., rekomenduję firmę Palarnie.pl, jako profesjonalnego i solidnego partnera. Kabina Compact, która została zainstalowana w naszej firmie działa bez zarzutu. Dym tytoniowy nie przedostaje się do innych pomieszczeń. Zaletą jest cicha praca kabiny i oszczędność energii. Serwis jest elastyczny, dopasowując terminy przeglądów do naszych potrzeb. Od momentu otrzymania oferty do dziś, współpraca z firmą Palarnie.pl układa się bardzo dobrze.

Marek Kiersnowski

Stena Line Polska Sp. z o.o.

Zainstalowanie kabiny nie wymagało żadnych remontów, a jedyną rzeczą, którą musieliśmy zapewnić było zasilenie 230V. Kabina doskonale spełnia swoją rolę. Nasi palący goście nie muszą wychodzić na zewnątrz, a niepalący oraz pracownicy nie są już narażeni na bierne palenie. Kabina dla palących jest pod stałą kontrolą serwisową, która dba o to aby każdego dnia działała ona sprawnie i efektywnie, a na każde nasze zgłoszenie reaguje szybko zapewniając fachową obsługę.

Piotr Jaźwiński

BMG Entertainment Sp. z o.o. (Hulakula)
Zobacz więcej opinii naszych Klientów

Masz pytania? Nasi doradcy czekają

Zadzwoń tel. 609 455 958, 22 567 34 44
lub napisz biuro@palarnie.pl

Zobacz nasze inne rozwiązania

kabiny-dla-palacych-palarnie-pl-nasze-rozwiazania

Kabiny dla palących

Jedyne na rynku kabiny posiadające oficjalne odznaczenie „Potwierdzona skuteczność” nadawane przez TÜV Rheinland Group.

Zobacz więcej »
popielnice-hermetyczne-palarnie-pl-najlepsze

Popielnice

Hermetyczne popielnice ze stali nierdzewnej. Eliminują nieprzyjemne zapachy i mają elegancki wygląd.

Zobacz więcej »
wiaty dla palących, palarnie.pl, palarnie

Wiaty dla palących

Optymalne rozwiązanie, jeśli nie ma możliwości zorganizowania nowoczesnej palarni wewnątrz budynku.

Zobacz więcej »
pochlaniacze-dymu-palarnie-pl-oczyszczacz-powietrza

Pochłaniacze dymu

Najskuteczniejsze na świecie pochłaniacze dymu według niezależnych badań instytutu BSRIA.

Zobacz więcej »

Potwierdzona jakość

pzh-palanie-kabiny-dla-palacych tuv-palanie-kabiny-dla-palacych jakosc-roku-zloto-nagroda-palanie-kabiny-dla-palacych_v2 CE-certyfikat-palanie-kabiny-dla-palacych_v2 iqnet-certyfikat-palanie-kabiny-dla-palacych najwyzsza-jakosc-zloto-nagroda-palanie-kabiny-dla-palacych Certyfikat BGIA
Do dołu Do góry