Biura

Dlaczego warto

korzysci-kabina-dla-palaczy-biuro

Czy wiesz, że palenie to tylko ok 25% czasu, jaki Twój pracownik spędza poza biurkiem „idąc na papierosa”? Reszta to przejście i powrót ze strefy palenia – z reguły zlokalizowanej na zewnątrz budynku.

W okresie jesień – wiosna oznacza to także zwiększone ryzyko przeziębień  i chorób co w praktyce przekłada się na zwolnienia lekarskie i nieobecność w pracy. 

Dużym problemem w biurach jest dla niepalących pracowników przebywanie w jednym pomieszczeniu z palącymi – po prostu czuć od nich zapach papierosów, który podczas palenia zostaje na włosach, ubraniach czy dłoniach.

Rozwiązania Palarnie.pl dzięki zastosowanemu unikalnemu systemowi filtrów gwarantują pełną ochronę przed skutkami biernego palenia, a zaawansowana technologia push-pull sprawia, że zapach papierosów nie zostaje na ubraniach i włosach palących.   

Jesteś odpowiedzialnym i nowoczesnym managerem?  W sposób bezpośredni przyczyń się do zwiększenia wydajności pracowników oraz zmniejszenia absencji wywołanych przeziębieniami w Twojej firmie. 

Realizacje

Opinie

Firma Palarnie.pl dostarczyła i zamontowała w części gabinetów Kadry Zarządzającej PGNiG SA pochłaniacze typu VisionAir oraz 2 kabiny, usytuowane w holach głównych budynków biurowych, które zapewniają komfort pracy wszystkim pracownikom. Montaż urządzeń został wykonany w sposób rzetelny i fachowy, a kompleksowa obsługa serwisowa wszystkich urządzeń świadczona jest do chwili obecnej.
W naszej opinii Firma Palarnie.pl Sp. z o.o. jest nienagannym i obowiązkowym Wykonawcą, godnym polecenia innym Inwestorom.

Piotr Ciechanowski

PGNiG SA

Na uwagę zasługuje kompleksowe podejście firmy do tworzenia stref dla palących co pozwoliło nam na wybór jednego dostawcy pomimo konieczności wprowadzenia różnych rozwiązań. Cenimy sobie profesjonalizm i zaangażowanie zarówno pracowników działu handlowego jak i serwisu, którzy doskonale wywiązują się ze swoich obowiązków. Urządzenia oferowane przez firmę Palarnie.pl działają bez zarzutu i z pełną odpowiedzialnością możemy polecić w/w firmę jako solidnego i wiarygodnego dostawcę urządzeń dla palących.

Piotr Siewior

mBank / BRE Bank
Zobacz więcej opinii naszych Klientów

Masz pytania? Nasi doradcy czekają

Zadzwoń tel. 609 455 958, 22 567 34 44
lub napisz biuro@palarnie.pl

Zobacz nasze inne rozwiązania

kabiny-dla-palacych-palarnie-pl-nasze-rozwiazania

Kabiny dla palących

Jedyne na rynku kabiny posiadające oficjalne odznaczenie „Potwierdzona skuteczność” nadawane przez TÜV Rheinland Group.

Zobacz więcej »
popielnice-hermetyczne-palarnie-pl-najlepsze

Popielnice

Hermetyczne popielnice ze stali nierdzewnej. Eliminują nieprzyjemne zapachy i mają elegancki wygląd.

Zobacz więcej »
wiaty dla palących, palarnie.pl, palarnie

Wiaty dla palących

Optymalne rozwiązanie, jeśli nie ma możliwości zorganizowania nowoczesnej palarni wewnątrz budynku.

Zobacz więcej »
pochlaniacze-dymu-palarnie-pl-oczyszczacz-powietrza

Pochłaniacze dymu

Najskuteczniejsze na świecie pochłaniacze dymu według niezależnych badań instytutu BSRIA.

Zobacz więcej »

Potwierdzona jakość

pzh-palanie-kabiny-dla-palacych tuv-palanie-kabiny-dla-palacych jakosc-roku-zloto-nagroda-palanie-kabiny-dla-palacych_v2 CE-certyfikat-palanie-kabiny-dla-palacych_v2 iqnet-certyfikat-palanie-kabiny-dla-palacych najwyzsza-jakosc-zloto-nagroda-palanie-kabiny-dla-palacych Certyfikat BGIA
Do dołu Do góry