Sprawdzone rozwiązanie dopasowane do Twoich potrzeb

palarnia-restauracje-pab-hotel--palarnie-kabiny-dla-palacychpl

HoReCa

Kluby, restauracje, dyskoteki, puby i hotele to miejsca kojarzące się z rozrywką i  miłym spędzaniem czasu. Przebywanie z osobami palącymi może w znaczący sposób obniżać komfort osób niepalących. Specjalne filtry w naszych kabinach i pochłaniaczach dymu chronią w 100% przed skutkami biernego palenia i sprawiają, że zapach papierosów nie zostaje na ubraniach.

Więcej
palarnia-lotnisko-sad-urzedy-palarnie-kabiny-dla-palacychpl

Obiekty publiczne

Obiekty publiczne takie jak urzędy, sądy czy lotniska to miejsca, które powinny dawać przykład, jak zorganizować palarnie zgodnie z obowiązującymi przepisami BHP oraz jak chronić osoby niepalące przed konsekwencjami  biernego palenia. Kabiny i pochłaniacze z unikalnym systemem filtracji są optymalną odpowiedzią na te potrzeby.

Więcej
palarnia-w-biurze-biurowcu-palarniepl

Biura

Palenie to tylko ok 25% czasu, jaki Twój pracownik spędza poza biurkiem „idąc na papierosa”. Reszta to przejście i powrót ze strefy palenia – z reguły zlokalizowanej na zewnątrz budynku. W okresie jesień – wiosna oznacza to także zwiększone ryzyko przeziębień  i chorób. Rozwiązania Palarnie.pl to zwiększenie wydajności pracy oraz ochrona zdrowia.

Więcej
palarnia-w-fabryce-produkcyjnym-palarniepl

Obiekty przemysłowe

Hale produkcyjne, magazyny, sortownie czy inne obiekty przemysłowe to miejsca szczególnie narażone na zaprószenie ognia. Dużym utrudnieniem są też przerwy w produkcji, spowodowane wyjściem pracowników na papierosa. Kabiny Palarnie.pl zapewniają jednocześnie pełne bezpieczeństwo i minimalizują przestoje produkcyjne.

Więcej

Potwierdzona jakość

pzh-palanie-kabiny-dla-palacych tuv-palanie-kabiny-dla-palacych jakosc-roku-zloto-nagroda-palanie-kabiny-dla-palacych_v2 CE-certyfikat-palanie-kabiny-dla-palacych_v2 iqnet-certyfikat-palanie-kabiny-dla-palacych najwyzsza-jakosc-zloto-nagroda-palanie-kabiny-dla-palacych Certyfikat BGIA
Do dołu Do góry