Co nas wyróżnia

– Najdłuższa gwarancja
– Unikalny system filtrów
– Serwis No – limit
– Proekologiczne standardy
– 40-letnie doświadczenie
– Jakość potwierdzona certyfikatami i nagrodami
– Doskonałe referencje naszych Klientów

Skontaktuj się z doradcą

Najdłuższa gwarancja

10 lat pełnej ochrony bez gwiazdek i ukrytych klauzul pisanych drobnym drukiem. Nasza unikalna, najdłuższa na rynku gwarancja to Twój komfort i spokój. Jeśli cokolwiek zaniepokoi Cię w pracy kabiny, od razu możesz to z nami skonsultować – jako nasz Klient otrzymujesz bezpośrednie wsparcie koordynatorów serwisu: logistycznego i technicznego.

Unikalny system filtrów

Wyjątkowy, jedyny na rynku, 5-cio stopniowy system filtracji sprawia, że nasze urządzenia stanowią najskuteczniejszą ochronę zdrowia osób niepalących,  eliminując 99,997% szkodliwych substancji. Oprócz stworzenia bezpiecznego i zgodnego z prawem miejsca do palenia, nasze kabiny efektywnie wpływają na poprawę jakości powietrza w swoim otoczeniu. Jako jedyni na rynku posiadamy jednocześnie cerfyfikaty PZH i TÜV,  dzięki czemu masz pewność, że nabywasz rozwiązania klasy PREMIUM.

Formuła No – limit

Nowość w naszej ofercie – stanowiąca przełom na rynku rozwiązań dla osób palących i będąca doskonałym uzupełnieniem oferty. Formuła No – limit to gwarancja braku jakichkolwiek dodatkowych kosztów przez cały czas trwania umowy. Decydując się na kabinę z formułą No – limit, zapewniasz sobie i swojej firmie komfort oraz  spokój na najwyższym poziomie.

Proekologiczne standardy

Ekologia i dbanie o środowisko naturalne to podstawa działalności każdej nowoczesnej firmy. Jako jedyni w Polsce poddajemy utylizacji niedopałki oraz substancje smoliste uzyskane z elementów eksploatacyjnych urządzeń filtrujących dym tytoniowy. Rocznie utylizujemy około 10 ton niedopałków! Współpracując z nami Ty również – w sposób bezpośredni – dbasz o środowisko.

Referencje

Wszystkie nasze działania mają na celu dostarczenie naszym Klientom optymalnych rozwiązań dostosowanych bezpośrednio do ich potrzeb. Otrzymywane od nich referencje są dla nas potwierdzeniem właściwie obranej drogi oraz motywacją do dalszych działań. Posiadamy największe w Polsce portfolio Klientów, którzy nam zaufali i docenili oferowane przez nas urządzenia. Już teraz zachęcamy do sprawdzenia, co mówią o nas nasi Klienci.

Doświadczenie

Jesteśmy wyłącznym przedstawicielem firmy Euromate w zakresie kabin i pochłaniaczy dymu, która od 40 lat rozwija i ulepsza  produkty z tej grupy. To dzięki temu możemy dostarczać najskuteczniejsze i najbezpieczniejsze rozwiązania. Urządzenia Euromate zyskały zaufanie Klientów już w ponad 60 krajach na całym świecie – od Argentyny i Australii zaczynając, a na Hong Kongu i Islandii kończąc.

Masz pytania? Nasi doradcy czekają

Zadzwoń tel. 609 455 958, 22 567 34 44
lub napisz biuro@palarnie.pl

Zobacz nasze inne rozwiązania

Kabiny dla palących

Jedyne na rynku kabiny posiadające oficjalne odznaczenie „Potwierdzona skuteczność” nadawane przez TÜV Rheinland Group.

Zobacz więcej »

Popielnice

Hermetyczne popielnice ze stali nierdzewnej. Eliminują nieprzyjemne zapachy i mają elegancki wygląd.

Zobacz więcej »
wiaty dla palących, palarnie.pl, palarnie

Wiaty dla palących

Optymalne rozwiązanie, jeśli nie ma możliwości zorganizowania nowoczesnej palarni wewnątrz budynku.

Zobacz więcej »

Pochłaniacze dymu

Najskuteczniejsze na świecie pochłaniacze dymu według niezależnych badań instytutu BSRIA.

Zobacz więcej »

Potwierdzona jakość

Certyfikat BGIA
Do dołu Do góry